100 yıllık çikolata yapımının sonucunda sert, yoğun ve dengeli çikolatayı tüm dünya ile buluşturan A sınıf Callebaut ham madde ile hazırladığımız lezzetleri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çekirdekten, çikolataya giden yolculukta onlarca farklı tarifi günlük olarak üretiyoruz. İki kadın girişimci olarak her detayını özenle tasarladığımız Loya Exclusive Chocolate’da, el yapımı glutensiz, sıfır şeker ve vegan dahil her çeşit gerçek Belçika Çikolatası’nı çikolata severlere sunuyoruz.


Özel günler, kutlamalar, bayramlar, kız isteme törenleri için her türlü cam ürünleri, İtalya’dan gelen antika değerindeki muranoları kendi atölyemizde günlük olarak ürettiğimiz gerçek Belçika Çikolatası’yla dolduruyoruz ve zevkinize göre süslüyoruz.


En özel lezzetlerle kendini ödüllendirmeyi seven herkese; gerçek çikolata deneyimini, dünya kahveleri eşliğinde servis ediyoruz. Damağınızda kalan tat, kalbinizde unutulmaz bir anıya dönüşüyor.


Mis gibi bir çikolata kokusu eşliğinde kutlama ya da toplantı yapmak isteyen konuklarımız için; enfes çikolatalarımızı ve kahvelerimizi VIP odalarımızda ve toplantı salonlarımızda sunuyoruz.

 

Yaşadığımız her günü en özel lezzetlerle taçlandırmak, sevdiklerimizi en güzel tariflerle ödüllendirmek için; sıcacık bir kahvenin, taze bir çikolataya eşlik edişine tanıklık etmek için Loya Exclusive Chocolate’a davetlisiniz.

Başkent V.D. 6090940670
Ticaret Sicil No: 434405
Mersis No: 06090940670000
[email protected]